Czym jest niepłodność?

W klinicznej praktyce o niepłodności możemy mówić w przypadku, kiedy potomstwo nie może był poczęte po roku regularnego współżycia (przeciętna częstotliwość stosunków: 3-4 tygodniowo) bez zastosowania środków antykoncepcyjnych.

Według statystyk z problemem niepłodności boryka się aż 10-15% par. W 45% przyczyna leży zarówno po stronie kobiety jak i mężczyzny, a zaledwie w 10% za niepłodność odpowiedzialnych jest oboje partnerów. Wyróżniamy też dwa rodzaje niepłodności: trwałą niemożność zajścia w ciążę (sterilitas) i niemożność jej donoszenia (infertilitas).

Diagnostyka niepłodności

Diagnostyka niepłodnosci

Czy niepłodność można leczyć?

Można, a nawet trzeba.

Jak już wyżej zaznaczyliśmy, jest to choroba, która powinna był poddawana odpowiedniemu leczeniu i kompleksowej terapii. Zwłaszcza, jeżeli zależy nam na stworzeniu pełnej i szczęśliwej rodziny. Warto więc skoncentrować się na działaniach, które nas do tego celu doprowadzą, czyli poddać się specjalistycznemu leczeniu. Ono po pierwsze odbuduje nadzieję, a po drugie da realne szanse na posiadanie potomka.

Ważna jest przede wszystkim odpowiednio postawiona diagnoza i rozpoznanie prawdziwego problemu, którego rozwiązanie powierzyć należy wykwalifikowanym w dziedzinie leczenia niepłodności specjalistom. To oni w profesjonalny sposób zadbają o Wasz komfort i dołożą wszelkich starań aby zwiększyć szanse na wyzdrowienie i rozpoczęcie nowego etapu w życiu z ukochanym maleństwem u boku.

Jak radzić sobie z niepłodnością?

Prawidłowe zdiagnozowanie czy niepłodność dotyka kobietę, mężczyznę będź oboje partnerów daje najlepsze i realne szanse na wyleczenie oraz podstawy do zastosowania skutecznej terapii.

Leczenie niepłodności nie jest sprawą szybką ani prostą. Wymaga wielu poświęceń i cierpliwości, ale w przypadku sukcesu, efekty są tego bezsprzecznie warte. Potwierdzą to z pełnym przekonaniem pary, które już takiemu leczeniu się poddały, a ich wysiłek opłacił się przynosząc im najlepszy z możliwych prezentów, czyli nowego członka rodziny.

Diagnostyka niepłodności

Diagnostyka niepłodnosci

Metody leczenia niepłodności

Wśród najpopularniejszych sposobów leczenia wymienić możemy leczenie hormonalne, inseminację nasieniem męża lub dawcy oraz zapłodnienie pozaustrojowe.

Ponadto gdy zachodzi konieczność, pacjenci poddawani są odpowiednim zabiegom chirurgicznym.

Gdzie skutecznie leczyć niepłodność?

Jeśli interesuje Państwa skuteczne i kompleksowe leczenie niepłodności Ośrodek IVITA to najlepszy wybór. Pomagamy leczyć z pasją i profesjonalizmem.
ZAPRASZAMY

Najlepszą rzeczą, którą można zrobić to wybrać najrzetelniejszy i osięgający pożądane rezultaty-skuteczny ośrodek, którego domeną jest leczenie niepłodności. Tylko w pełni nowoczesny i ukierunkowany na innowacyjne technologie leczenia ośrodek jest w stanie zapewnić satysfakcjonujące efekty.

Diagnostyka niepłodnosci

Chcesz dowiedzieć się więcej?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

© 2017 - IVITA.eu

Projekt i wdrożenie: wppartner.eu