Nasza misja: stworzenie nowoczesnego, przyjaznego i komfortowego dla
pacjentów i ich rodzin miejsca leczenia chorób kobiecych i przywracania płodności

Uważamy, że posiadanie dziecka jest niezbywalnym prawem każdego dorosłego człowieka. Dla większości ludzi narodziny potomka to najistotniejsze wydarzenie, nadające życiu głęboki sens.

Dlatego postanowiliśmy stworzyć w Poznaniu wyjątkowe miejsce, w którym nowoczesne technologie oraz wiedza i doświadczenie najlepszych specjalistów w zakresie ginekologii i psychologii pozwolą odczuwać radość z nowego istnienia szerokiej grupie pragnących dziecka, a zmagających się z niepłodnością par.

Diagnostyka niepłodności

Na pierwszym planie wszystkich naszych działań stawiamy dobro i komfort pacjentów, którym towarzyszymy w niełatwych i często bardzo intymnych chwilach. Chcemy każdej osobie zapewnić leczenie w jak najlepszych warunkach, z pełnym poszanowaniem dla jej czasu i prywatności.

W naszym ośrodku niepłodności znajdziecie nie tylko najwyższej jakości sprzęt, ale przede wszystkim przyjazny, wysoko wykwalifikowany personel – począwszy od pracowników recepcji, po lekarzy, pielęgniarki, psychologów, dietetyków czy fizjoterapeutów. Każda pacjentka, wraz ze swoją rodziną, zostanie w trakcie leczenia i prowadzenia ciąży otoczona przez nas kompleksową, indywidualną opiekę.

Ogromną wagę przykładamy także do badać prenatalnych, dzięki którym wiele wad dziecka można wyleczyć jeszcze w łonie matki. W naszym ośrodku pacjenci będą mieli do nich zawsze pełny dostęp.

Wierzymy, że nasz projekt, realizowany wspólnie z YouNick, zmieni na lepsze oblicze usług medycznych związanych z leczeniem niepłodności. Mamy intencję dostarczenia rodzicom nadziei i realnej pomocy, a w konsekwencji powodów do czucia się spełnionym człowiekiem. Mamy ogromną nadzieję, że dzięki naszemu poznańskiemu ośrodkowi leczenia niepłodności już wkrótce wiele osób będzie cieszyćo się zdrowiem i szczęśliwym rodzicielstwem.

OŚRODEK NIEPŁODNOŚCI A NIEPEWNOŚĆ

Wielu osobom, które słyszą nazwę ośrodek niepłodności będą klinika in vitro z pewnością przychodzi na myśl wiele niestety mało pozytywnych skojarzeń.

Poczucie niepewności, cierpienie, bezsilność, a przede wszystkim strach przed nieznanym. Ośrodki leczenia niepłodności są postrzegane jako miejsca zimne, nieprzyjemne i wbrew idei, nie napawające optymizmem. Często, bardzo niesłusznie nabieramy dystansu, a czasem wręcz uciekamy od tematu i miejsca, które właśnie w taki nieprzychylny sposób na nas oddziaćuje i zamiast dodawać otuchy, pozbawia nas wiary w osięgnięcie naszego upragnionego celu.

IVITA = NADZIEJA

My znaleźliśmy sposób, by temu zaradzić i stworzyliśmy miejsce przyjazne dla ludzi, którzy zmagają się z problemem niepłodności.

Z tym większą też przyjemnością chcemy już dziś zaprosić Państwa do naszego poznańskiego ośrodka leczenia niepłodności, która przeczy wszystkim tym stereotypom dotyczącym podobnych ośrodków. IVITA to miejsce jedyne w swoim rodzaju, stworzone z myślą o przyszłych i co najistotniejsze szczęśliwych rodzicach.

Dajemy wszystkim nadzieję na powiększenie rodziny i równe szanse na starcie. Dokładamy wszelkich starać, by wspólnie móc się cieszyć tą magiczną chwilą, jaką jest przecież cud narodzin.

IVITA = PRZYSZŁOŚĆ

Nasz ośrodek leczenia niepłodności znajduje się w spokojnej okolicy Poznania. Zapewniamy pełen komfort pobytu, miłą obsługę i oczywiście najwyższąjakość usług medycznych.

Dysponujemy profesjonalną i doświadczoną kadrą lekarzy specjalistów, którzy z pasją i pełnym zaangażowaniem pomagają walczyć o to, co w naszych czasach stanowi wartośćnadrzędną, czyli o nowe życie.

O naszej sile świadczą przede wszystkim Państwo – czyli świeżo upieczeni rodzice. Nasz ośrodek leczenia niepłodności IVITA daje Państwu szansę na posiadanie pełnej miłości i ciepła rodziny.